90 – denní rozlišovací dieta

  • Co se píše jinde o dietě
  • Co o ní víme my
  • O co se jedná – jde opravdu o dietu ?
  • Jaká jsou pravidla
  • Co jíst, co se smí a co ne
  • Opravdu zhubnu? A kolik ?
  • Závěrem

Cukerný den povoluje k obědu sladké jídlo (žemlovka, nákyp, knedlíky), nebo pizzu bez masa, salámu, mléka a vajec. Můžete si dát v tento den také chleba s máslem. K večeři si připravte kousek dortu, nebo si dejte tabulku čokolády či porci zmrzliny.

Tak tohle vážně NE !!! Nejedná se v žádném případě o CUKERNÝ DEN , jak ho na některých stránkách nazývají, ale jde o takzvaný uhlohydrátový den .Samosebou, že mezi uhlohydráty patří i cukr, ale nelze nazývat tento den cukerným, protože nelze celý den pojídat sladké. K obědu by zde mělo být uhlohydrátové jídlo, které je ale slané . V tento den se smí naopak k večeří sladké jídlo – př. kousek dortíku,nebo 3 kopečky zmrzliny, a co se musí – 1 tabulka čokolády na vaření, tu si musíte dát i když sladké nejíte. Ten kdo nejí sladké, smí si dát k večeři o polovinu méně toho co měl k obědu, ale nesmí zapomenout na tabulku – kostičku čokolády. A také nezapomeňte,že v tento den nesmíte bílkovinu a proto můžete kynutý knedlík,ale z těsta bez vajec, to je dost důležité a podstatné.

Vitaminový den povoluje během dne konzumaci čerstvého či sušeného ovoce. Dále si můžete během vitaminového dne dopřát oříšky, semínka, kompoty a pečené ovoce.

Ano, Tak tohle je pravda. Na oříšky rozhodně nezapomínejte! Jsou důležité pro získání Omega 3 . Co je velmi důležité pro vitamínový den – mělo by se konzumovat á 2 hodiny. To je jediný den kdy jíte každé dvě hodiny ovoce,zeleninu, to co vám více chutná. V ostatní dny jíte 3x denně ,vyjmečně 4 – 5x y a to pouze proto, aby jste neměli hlad. Hladovět se nedoporučuje. Časem zjistíte, že díky pravidelnosti na kterou jste si zvykli, již hlad nepociťujete.