Fotonový mrak & Pyramidy

Ačkoliv NASA informovala o podivném fotonovém oblaku, který nyní obklopuje sluneční soustavu, od některých vědců unikly další informace. A nyní, jak se tento osudný mrak blíží, ovlivňuje slunce a planety měřitelným způsobem.

A nyní, jak se tento osudný mrak blíží, ovlivňuje slunce a planety již zaznamenatelným a měřitelným způsobem.

Kupodivu jak tato bizarní energie proniká no našeho prostoru, některé nejslavnější pyramidy světa počínají tvořit intenzivní energii.

Je dobře zdokumentováno hned několik neskutečných incidentů, kdy viditelné energetické paprsky vyšlehly do nebe do prostoru, ve kterém se nachází cizí fotonový oblak.

Zároveň začali lidé na celém světě slyšet a zaznamenávat děsivé zvuky – hluk, který působí jako by samotná Země sténala a kvílela.

 

Starodávné pyramidy se po staletích a tisíciletích spánku probouzí

 

Mayský energetický paprsek. Zpracovaný obrázek vpravo ukazuje skrytý blesk

Ale mayská pyramida Kukulkana vysílající mohutný sloup neskutečné energie do prostoru byla jen tou poslední z pyramid, které toto učinily.

Turisté ječeli, další točili ve spěchu svými mobilními telefony videa, když se mayská pyramida rozburácela. Ale nenásledovalo žádné zemětřesení, místo toho vystřelil do nebe jasný paprsek světla, a zděšení přihlížející lapali po dechu a žasli, co to může znamenat.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − 4 =