Samé lži.

Testy na Covid-19 pojedou i přes Velikonoce. Krajská zdravotní má svou laboratoř

8.4.2020

Hygiena má zelenou k odběrům i přes Velikonoce. Krajská zdravotní ke zvýšení protestovanosti lidí šlápla na plyn, má vlastní laboratoř.
Zdroj: https://ustecky.denik.cz/zpravy_region/testy-koronavirus-krajska-zdravotni-20200408.html 8.4.2020

„Je to doma“. K laboratořím ústeckého Zdravotního ústavu a Diagnostiky na střekovské poliklinice přibyly další kapacity na testování lidí v regionu ohledně nákazy koronavirem. V pořadí 76. takové zařízení v ČR je teď přímo v Krajské zdravotní (KZ), před jejíž nemocnice chodí lidé vytipovaní hygienou na odběry do speciálního stanu. Odběrová místa KZ budou fungovat podle potřeb
Zdroj: https://ustecky.denik.cz/zpravy_region/testy-koronavirus-krajska-zdravotni-20200408.html

….. a v jednom nejmenovaném DD přes nahlášené vysoké teploty od 8.4.2020 nikdo testovat nebyl

27. ledna popsal ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) situaci jako bezproblémovou. Ve skladu firmy v Česku měl podle Vojtěcha stát milion ochranných roušek, další navíc byly na cestě…..O den později chtěla situaci a připravenost na šíření nemoci probírat v Poslanecké sněmovně opozice. Vládní koalice s komunisty ale tento bod projednat odmítla. I tak ale před poslanci vystoupil 28. ledna ministr zdravotnictví a řekl, že se není čeho bát a že je stát připraven.

… je 10.4.2020 ten samý DD a roušky na jedno použití se vydávají proti podpisu (zaměstnancům), a to kus na den

‚Nikdo nemohl předpokládat, že jich budou potřeba miliony.‘ Jak vláda mluví o rouškách a respirátorech?

Roušky jsou a budou, nebojte se. V takovém duchu mluví už od ledna ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Jenže zatím to jsou jen sliby: Česko trpí v boji proti pandemii koronaviru akutním nedostatkem ochranných pomůcek. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − eighteen =